Зовнішній юрисконсульт

Керівник будь-якого бізнесу, незалежно від його розміру та галузевої належності, вирішує питання щодо юридичного супроводу його поточної діяльності. Такий супровід може забезпечуватися як юрисконсультом у штаті або юридичним відділом підприємства, так і юридичною компанією.

Юридична фірма «Гринчук та партнери» пропонує правову підтримку поточної діяльності бізнесу, стаючи фактично зовнішнім юрисконсультом підприємства. Це має низку переваг для бізнесу: керівнику не слід перейматися відбором юрисконсульта, організацією його робочого місця та умов праці, забезпеченням його лояльності. Ці клопоти стають клопотами юридичної компанії. За роботу із клієнтом над його поточними завданнями в межах Юридичної фірми «Гринчук та партнери» відповідає чітко визначений та погоджений із клієнтом юрист. Такий юрист працює під загальним керівництвом одного із партнерів і, ознайомившись із бізнес-процесами та особливостями діяльності клієнта, забезпечує правову підтримку його поточної господарської діяльності. Неабиякою перевагою для клієнта стає те, що експертиза юридичної компанії, набута протягом десятка років роботи в умовах правового поля України, стає на службу його бізнесу.

Залежно від індустрії клієнта та інших особливостей його роботи, правова підтримка поточної діяльності підприємства може полягати у виконанні юристом різного роду завдань. Як правило, зовнішній юрисконсульт бере участь у переддоговірних переговорах, аналізуючи проекти договорів, погоджуючи їх із юридичними службами покупців або постачальників підприємства, надає поточні консультації керівнику та службам клієнта з питань трудового, податкового, корпоративного права, взаємовідносин з контролюючими органами, супроводжує реєстраційні дії щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Оплата за поточний юридичний супровід здійснюється на щомісячній абонентській основі за обраним клієнтом одним із тарифів, які пропонуються Юридичною фірмою «Гринчук та партнери», що враховують прогнозований обсяг завдань клієнта своїм юристам.

Будемо раді бачити Вас серед постійних клієнтів Юридичної фірми «Гринчук та партнери».

На ваші питання з приводу правової підтримки поточної бізнесової діяльності зможуть відповісти керуючий партнер п. Андрій Гринчук або партнер п. Людмила Тищук.