Про нас

Юридична фірма «Гринчук та партнери» є бутіковою юридичною компанією з офісом у Львові. У фокусі нашої юридичної практики – правовий супровід бізнесу. Нам довіряють національні та іноземні інвестори юридичний супровід як їхніх проектів та судових спорів, так і правову підтримку їхньої щоденної бізнесової рутини.

Наші клієнти – компанії з різних секторів економіки отримують юридичні послуги в сфері контрактного та податкового права, судових спорів, корпоративного права, права інтелектуальної власності, земельного права та ін., ми здійснюємо захист від кримінального обвинувачення у провадженнях щодо «білокомірцевих» злочинів.

Юридична фірма «Гринчук та партнери» заснована у Львові в 2006 році правовими радниками, які набули досвід у провідних юридичних фірмах Західного регіону України. До 2013 року компанія практикувала під назвами Юридична фірма «Гринчук, Горпинюк та Партнери» та «Гринчук Мазур та Партнери».

Наша компанія свою діяльність здійснює у формі адвокатського об’єднання у повній відповідності до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що ґарантує застосування до практики фірми усіх стандартів, вимог та гарантій, передбачених спеціальним законодавством, серед них безумовну гарантію адвокатської таємниці.

Партнер-засновник та керуючий партнер Юридичної фірми «Гринчук та партнери» п. Андрій Гринчук є Почесним Консулом Королівства Нідерландів у Львові із консульським округом, який охоплює сім областей Західної України.

Нашим завданням ми бачимо забезпечення правової сили Ваших бізнесових та особистих рішень.

 

Ми є членами правничих та бізнесових громадських об’єднань та асоціацій: