Андрій Гринчук, керуючий партнер, адвокат.
Почесний консул Королівства Нідерландів у Львові

Андрій Гринчук отримав диплом магістра права з відзнакою у Львівському національному університеті імені Івана Франка в 2005 році. Навчаючись, розпочав працювати помічником адвоката в Юридичній фірмі «УніверСалюс» (м. Львів).

У 2006 році разом із колегами засновує юридичну компанію, яка із 2014 року працює під назвою Юридична фірма «Гринчук та партнери».

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю п. Гринчук отримав у 2007 році та на сьогодні включений у перелік адвокатів для керування стажуванням згідно законодавства про адвокатуру.

Зараз сферами практики п. Гринчука є супровід інвестиційних проектів, корпоративне право та корпоративні структурування, податкові спори, захист прав бізнесу у відносинах із контролюючими та правоохоронними органами.

Юридичну практику п. Гринчук поєднує з громадською роботою. З 2007 року він є членом Комітету підприємців Львівщининайбільш відомої та дієвої організації підприємців регіону з більш, ніж десятирічною історією, неодноразово обирався до складу Ради КПЛ, а протягом 2015 – 2016 років очолював організацію. З 2010 року п. Гринчук є членом Асоціації правників України.

Андрій Гринчук викладає у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету (LvBS) курс «Правові аспекти ведення бізнесу» та у Школі права Українського Католицького Університету (UCU Law School).

У 2017 році на підставі консульського патенту Короля Нідерландів п. Андрій Гринчук був призначений Почесним консулом Королівства Нідерландів у м. Львові із консульських округом, який охоплює Західну Україну (Львівська, Волинська, Тернопільська, Рівненська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області).

 

lt

Людмила Тищук, партнер, адвокат

 

Людмила Тищук отримала диплом магістра права у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника в 2012 році.

У 2013 році п. Тищук приєдналася до команди Юридичної фірми «Гринчук та партнери», а 2016 року отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

У 2017 році Людмила Тищук стала партнером юридичної компанії і відповідає за організацію юридичного супроводу поточної бізнесової діяльності клієнтів, а також здійснює судове представництво.

Людмила Тищук є членом Асоціації правників України з 2013 року, а у 2016 – 2017 роках обрана членом Ради відділення АПУ у Львівській області.