Правові застереження

Цей веб-сайт належить Юридичній фірмі «Гринчук та партнери».

Адміністрування, інформаційне наповнення веб-сайту здійснюється Юридичною фірмою «Гринчук та партнери» з метою інформування про діяльність фірми, проекти, що нею реалізовуються, фахівців, які в ній практикують, тощо. Інформація, яка розміщена на веб-сайті, є загального характеру і не може вважатися юридичною консультацією, правовим висновком або алгоритмом досягнення бажаних правових результатів. Повторення оприлюднених на веб-сайті правових рішень не гарантує досягнення аналогічного результату.

Якщо Ви надаєте Юридичній фірмі «Гринчук та партнери» будь-яку особисту інформацію шляхом заповнення форм, що можуть бути розміщені на веб-сайті, або електронною поштою, ми можемо зберігати та опрацьовувати цю інформацію виключно для забезпечення спілкування з Вами або з метою, яка прямо передбачена відповідними формами. Якщо Ви проти такого використання цієї інформації, не надсилайте її нам. Надання Вами відповідної інформації презюмує Вашу згоду на її використання у вказаний вище спосіб. Юридична фірма «Гринчук та партнери» не оприлюднює отриману від Вас інформацію та не передає її будь-яким третім особам. Поширення інформації можливе виключно у вигляді узагальнених знеособлених даних статистичного характеру. Надаючи інформацію, яка на Ваш погляд має становити таємницю, Ви повинні усвідомлювати вразливість комунікаційних каналів від несанкціонованого зняття інформації третіми особами, за що Юридична фірма «Гринчук та партнери» не несе відповідальності.

Якщо на цьому веб-сайті містяться гіперпосилання на інші веб-ресурси, це в жодній мірі не означає, що вони контролюються, адмініструються або наповнюються Юридичною фірмою «Гринчук та партнери». Посилання на інші веб-ресурси можуть бути розміщені на цьому веб-сайті виключно для забезпечення зручності користування і не є підставою для відповідальності Юридичної фірми «Гринчук та партнери» за їх зміст, доступність, безпеку тощо.

Інформація, матеріали, розміщені на цьому веб-сайті, є власністю Юридичної фірми «Гринчук та партнери», якщо інше не вказано окремо або не зрозуміло із суті розміщеної інформації, і захищаються авторським правом. Дозволяється використання розміщеної інформації за умови гіперпосилання на цей веб-сайт