Земля, будівництво та нерухомість

Галузь національної економіки, яку справедливо називали її локомотивом, і яка попри всі злети і падіння, і надалі відіграє неабияку роль, – будівництво, завжди вимагала кваліфікованого юридичного супроводу. Починаючи від отримання прав на земельну ділянку, розроблення схеми фінансування будівництва, закінчуючи оформленням прав на новозбудовану нерухомість, юристи покликані забезпечити впевненість, що вкладені кошти знайдуть своє відображення у державному реєстрі прав на нерухоме майно.

При цьому не завжди позиція забудовника може співпадати із позицією муніципальних чи державних органів, і судові спори не є рідкістю при будівництві нових об’єктів чи реконструкції існуючих.

В портфоліо Юридичної фірми «Гринчук та партнери» не один успішно споруджений забудовниками з нашою юридичною підтримкою об’єкт як житлової багатоквартирної нерухомості, так і громадського або промислового призначення.

Ми раді будемо бачити Ваші будівельні проекти серед тих, про які турбуються наші юристи.

Щодо співпраці в питаннях земельного права, проектів будівництва та нерухомості просимо контактувати із керуючим партнером п. Андрієм Гринчуком.