Захист від кримінального переслідування

Бізнес досить часто в Україні стає предметом уваги правоохоронних органів. І досить часто така увага зумовлена не тільки і не стільки можливими незаконними діями бізнесу, скільки його успішністю. Так і з’являються кримінальні провадження, в ході яких обшуками, вилученнями документів та комп’ютерної техніки, безкінечними допитами бізнес намагаються поставити на межу виживання або повністю знищити.

Приводом для початку кримінального переслідування може бути попередня співпраця із бюджетом, намагання конкурентів послабити позиції бізнесу на ринку, корпоративний конфлікт між співвласниками і навіть скарга колишнього незадоволеного працівника. З досвіду Юридичної фірми «Гринчук та партнери» у сфері захисту від кримінальних переслідувань типовими звинуваченнями на адресу бізнесу від правоохоронців є ухилення від сплати податків, фіктивне підприємництво, привласнення, розтрата майна тощо.

Без кваліфікованого адвокатського супроводу протистояти правоохоронній машині неможливо. Недарма стільки зусиль докладається для недопуску адвокатів до їх клієнтів під час обшуків або інших несподіваних слідчих дій. Накопичений досвід у адвокатів Юридичної фірми «Гринчук та партнери» дає можливість захищати клієнтів від звинувачень як в ухиленні від сплати податків та інших платежів (ст.ст. 212, 212-1 Кримінального кодексу України) розкрадання (ст. 191 Кримінального кодексу України), так і інших злочинів, що традиційно вважаються «білокомірцевими» (службові злочини, злочини у сфері господарської діяльності тощо).

У випадку, якщо Ви передбачаєте, що Ваш бізнес міг попасти у поле зору прокуратури, поліції чи органів безпеки, а тим більше, якщо у Вас на порозі уже стоять слідчі, на Ваш захист можуть стати адвокати Юридичної фірми «Гринчук та партнери».

З цього приводу телефонуйте керуючому партнеру п. Андрію Гринчуку.