Судові спори

За останні дві тисячі років людство не винайшло кращого способу вирішення конфліктів, в т.ч. бізнесових, ніж розгляд неупередженим та об’єктивним судом. Судові спори можуть стосуватися різних питань і своїм предметом становити різний ступінь ризику для бізнесу, але нехтувати їх фаховим адвокатським супроводом у будь-якому випадку не рекомендується. Хоча кращий судовий спір – це той, який завершився досудовим мирним врегулюванням, іноді протилежна сторона, особливо державні чи муніципальні органи, не залишають іншого вибору, ніж вимагати явки їх представника в суд як відповідача.

Юридична фірма «Гринчук та партнери» силами кваліфікованих адвокатів готова забезпечити своїм клієнтам фаховий адвокатський супровід їхніх судових проваджень як у загальних, так і спеціалізованих судах усіх інстанцій. Роки досвіду та сучасні технічні рішення дають можливість оцінити імовірність підтримки судом правової позиції клієнта з огляду на наявну судову практику.  Оскільки Юридична фірма «Гринчук та партнери» працює у формі Адвокатського об’єднання, а не через ФОП чи інші популярні форми, то кошти, які будуть Вами сплачені за послуги адвокатів, судом можуть бути стягнуті із винної сторони.

З приводу супроводу адвокатами Юридичної фірми «Гринчук та партнери» Ваших імовірних або існуючих судових спорів, просимо контактувати із керуючим партнером п. Андрієм Гринчуком або партнером п. Людмилою Тищук.