Торговельні марки та інтелектуальна власність

Вкладаючи працю і душу у репутацію Вашого бізнесу, не забувайте, що скористатися нею не важко і різним пройдисвітам, а також просто випадковим людям, які навіть без злого умислу можуть використовувати подібний до Вашого бренд.

Першим кроком, яким Ви би мали закріпити за собою права на використання знака для товарів та послуг або, як по-іншому його називають, торговельної марки, під яким працює Ваш бізнес, є його реєстрація.

Попри тривалу процедуру державної реєстрації, пріоритет на відповідну торговельну марку закріплюється саме за заявником, в разі дотримання ним інших необхідних умов.

Бізнесу, який працює в т.ч. за межами України, рекомендується пройти процедуру міжнародної реєстрації для отримання захисту своєї торговельної марки на існуючих або перспективних іноземних ринках.

Належну підготовку заяви для реєстрації знака для товарів та послуг, зокрема, підбір відповідних класів, за якими буде надаватися правова охорона, а також супровід процедури реєстрації, для Вас зможуть здійснити юристи Юридичної фірми «Гринчук та партнери».

Захист прав на торговельну марку можливий як в судовому, так і в позасудовому порядку у співпраці із органами поліції.

Щодо замовлення послуг із супроводу реєстрації прав на торговельну марку, а також з питань адвокатської допомоги для захисту прав на знак для товарів та послуг, звертайтеся до партнера п. Людмили Тищук.