Стягнення заборгованості

Відсутність контролю за дебіторською заборгованістю може поховати будь-який бізнес. На жаль, іноді через фінансові труднощі або недобросовісність контрагентів самого контролю буде недостатньо і в гру повинні вступати адвокати для звернення до суду про стягнення заборгованих коштів.

Проте отримане судове рішення саме по собі не відновлює порушених прав, воно має бути виконане. І таке виконання можливе через арешт банківських рахунків та наявного майна боржника.

Для бізнесу, що прагне отримати зароблене і заборговане, Юридична фірма «Гринчук та партнери» може запропонувати судове представництво та супровід виконавчого провадження по реальному стягненню коштів. Оскільки Юридична фірма «Гринчук та партнери» працює у формі Адвокатського об’єднання, а не через ФОП чи інші популярні форми, то кошти, які будуть Вами сплачені за послуги адвокатів, судом можуть бути також стягнуті із Вашого божника.

З питань залучення адвокатів Юридичної фірми «Гринчук та партнери» до стягнення дебіторської заборгованості в судовому порядку із Вами з радістю поспілкується партнер п. Людмила Тищук.