Реєстраційні дії для компаній та підприємців

Попри свою зовнішню легкість та зрозумілість реєстраційні дії щодо підприємців та особливо щодо юридичних осіб містять немало запитань та приховують неабиякі пастки для тих, хто щоденно не вправляється у майстерності збільшення чи зменшення статутних капіталів, включення бенефіціарів чи узгодження зі статутом обмежень у повноваженнях керівника тощо. Більшість заявників, на жаль, не розрізняють виходу з товариства та відступлення частки, змішуючи у документах ці поняття, що може мати мільйонні податкові наслідки навіть для середнього підприємства.

Для уникнення проблем на «рівному місці» пропонується доручати супровід реєстраційних дій щодо підприємців та юридичних осіб правникам, які розуміються на нюансах державної реєстрації та корпоративного права.

Фахівці Юридичної фірми «Гринчук та партнери» представлять Ваші інтереси під час вчинення реєстраційних дій за принципом «під ключ», а процедура нотаріального засвідчення підписів у рекомендованого нами нотаріуса буде швидкою та необтяжливою.

Про допомогу в реєстраційних діях щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з Вами радо поспілкується партнер п. Людмила Тищук.