Податкові спори

Вже стало «доброю» традицією, що податкова перевірка діючого українського підприємства не може завершитися без «встановлення» інспекторами порушень: реальних або надуманих. Змінюють один одного або сідають в СІЗО чи тікають за кордон керівники українського податкового відомства, служба змінює назву, але методи роботи лишаються майже ідентичними.

Закон гарантує право платнику податків оскаржити донарахування фіскалів як у адміністративному, так і в судовому порядку. І, якщо реальність отримання справедливого рішення в порядку адміністративного узгодження податкового зобов’язання, все ще є примарною, то суди дуже часто стають на сторону платника податків.

Ми рекомендуємо нашим клієнтам відстоювати свою правоту. Залежно від обставин конкретної справи цей супровід може включати як адміністративне, так і судове оскарження. Ми докладаємо максимальних зусиль для скасування надуманих податкових нарахувань. Наша практика супроводу податкових спорів має більше ніж десятирічний досвід і зберегла клієнтам сотні мільйонів гривень завдяки рішенням судових інстанцій.

З питань супроводу податкових спорів із Вами радо поспілкується керуючий партнер п. Андрій Гринчук або партнер п. Людмила Тищук.