ІТ бізнес

ІТ бізнес став однією із візитних карток України, зокрема, Львова. Він має неабияку специфіку у корпоративній структурі, оподаткуванні, використанні найманої праці, контрольних заходах зі сторони правоохоронних органів.

Юридична фірма «Гринчук та партнери» може запропонувати ІТ компаніям правовий супровід вибудовування їх структур, роботу із найманим персоналом щодо роз’яснення їх правового статусу та особливостей комунікації із перевіряючими та правоохоронцями, супровід контрактної роботи ІТ-компаній.

Для безпеки бізнесу будь-які пояснення та покази як керівникам, так і персоналу компаній рекомендується надавати правоохоронним органам виключно за участі адвоката, завданням якого буде не допустити документування спотворених даних щодо структури та організації роботи ІТ-компанії.

Специфіка національного корпоративного та договірного права вимагає, щоб домовленості, які є популярними в ІТ-компаніях, із провідними спеціалістами щодо опціонів, інших форм заохочення, для надання їм юридичної сили були опрацьовані юристами.

Щодо співпраці із ІТ компаніями на Ваші питання відповість керуючий партнер п. Андрій Гринчук.