Банківські та кредитні відносини

Банківська система є невід’ємною частиною економічного механізму. Кредитні кошти дають можливість бізнесу рости і розвиватися зі швидкістю, яку не завжди можуть забезпечити  власні надходження. Але економічна криза показала, що не рідко останнє слово у відносинах банку та його клієнта, як боржника, так і власника депозиту, каже суд.

При цьому набагато розважливішим є підхід бізнесу, який працює з юристами не після того, коли проблема вже виникла, а залучає юридичний супровід ще на етапі вибору банку та переговорів із кредитною установою щодо умов відповідних кредитно-забезпечувальних договорів. Адже договірна практика банківських установ пішла таким чином, що умови відповідних договорів передбачають практично необмежені підстави для втрати позичальником власності, більше того, з «узаконенням» цього через фактично підконтрольний третейський суд. Для уникнення закріплення у договорах із банками таких завідомо несправедливих та обтяжливих умов пропонується залучати фахівців Юридичної фірми «Гринчук та партнери», які зможуть представити позицію клієнта у переддоговірних переговорах із банківською установою.

Не менш важливим є судовий захист прав позичальників або власників депозитів у відносинах із кредитними установами, а тому представництво бізнесу досвідченими адвокатами є вкрай важливим для недопущення надмірних нарахувань для позичальника чи незаконного вилучення його власності.

Контактуйте із керуючим партнером п. Андрієм Гринчуком або партнером п. Людмилою Тищук щодо питання участі юристів та адвокатів Юридичної фірми «Гринчук та партнери» у супроводі відносин чи спорів із банківсько-кредитними установами.