Членство

Ми є бутіковою юридичною фірмою з офісом у Львові. У фокусі нашої юридичної практики – правовий супровід бізнесу. Нам довіряють національні та іноземні інвестори юридичний супровід як їхніх проектів та судових спорів, так і правову підтримку їхньої щоденної бізнесової рутини.

Наші клієнти – компанії з різних секторів економіки отримують юридичні послуги в сфері контрактного та податкового права, ІТ-права, судових спорів, злиттів та поглинань, корпоративного права, права інтелектуальної власності, земельного права та ін., ми здійснюємо захист від кримінального обвинувачення у провадженнях щодо білокомірцевих злочинів.

Юридична фірма «Гринчук та партнери» заснована у Львові в 2006 році правовими радниками, які набули досвід у провідних юридичних фірмах Західного регіону України. До 2013 року компанія практикувала під назвами Юридична фірма «Гринчук, Горпинюк та Партнери» та «Гринчук Мазур та Партнери».

Наша компанія практикує у формі адвокатського об’єднання, що ґарантує застосування до практики фірми усіх стандартів, вимог та гарантій, передбачених спеціальним законом про адвокатуру та адвокатську діяльність, серед них безумовну гарантію адвокатської таємниці.

Інтелектуальноємкий підхід до прийняття рішень, неухильне дотримання стандартів адвокатської професії та довіра клієнтів стали ключовими в розвитку нашої компанії.

Нашим завданням ми бачимо забезпечення правової сили Ваших бізнесових рішень.